Děj

 
 
 
Koučovat se dá všechno. Pokud tedy ochladly vaše partnerské vztahy, stačí se obrátit na odbornici a zkusit sexcoaching!
Že nevíte, o co jde? To jste na tom stejně jako stárnoucí Norbert, kterému neklape intimní život s manželkou Hedvikou. Koučka Stella se mu snaží pomoci, sama si ovšem neví rady se svým partnerem Robertem. A tak se terapeutická sezení stále více vymykají kontrole...
Pikantní a poněkud ztřeštěná komedie z pera osvědčeného Jakuba Zindulky (který se zároveň ujal režie) vám pořádně polechtá bránice!!!
Přestože v představení nepadne jediné vulgární (ba ani ošklivé) slovo, doporučujeme jej mládeži až od 15ti let.

Obsazení

Vladimír Kratina

Martina Hudečková

Jitka Ježková

Vilém Udatný

 

 

nebo

Jakub Zindulka

Galerie

Ohlasy

Dobrý den, včera jsem měl možnost shlédnout Vaše představení Sexem ke štěstí a musím říct, že jsme se se ženou dlouho takhle nepobavili. Skvělá dialogová přestřelka nenechala mou bránici chvíli v klidu. Gratuluji k výběru scénáře a ke špičkovému výkonu všech protagonistů.

Robert

Milá Danuško, děkuji za skvělé divadelní představení:) Herci byli úžasní, diváci nadšení, technici bezvadní, veliké díky, opravdu. Přiznám se, že zpočátku jsem si nebyla úplně jistá výběrem hry, přece jen ten název Sexem ke štěstí ... ale musím říct, že jsem byla velice milé překvapená, jak inteligentně, jemně a přitom vtipně je komedie napsaná. Děkuji a tleskám!!!

Martina