Viktorova cesta

Viktor ztratil po poněkud tajemné autonehodě paměť. Každý den k němu domů dochází žena, která se v něm všemi prostředky snaží probudit minulost. Hovoří s ním o jeho bývalé ženě Marion, jejich společném synovi Antoinovi i o nehodě, nutí ho psát dopisy. Viktor se zoufale brání, snaží se ženy i jejích otázek zbavit. Ona však z něho chce pravdu dostat za každou cenu. Pravdu o jeho životě, autonehodě i o tom, je-li jeho ztráta paměti skutečná. Jak to všechno bylo a je? Kdo je Viktor, kdo je Marion a kdo je ta, která ho tak vytrvale vrací do reality a budí k životu?

 

 

 

 

Nicolas Bedos se narodil 21. dubna 1980.
Autor, herec, režisér, hraje na klavír, píše hry, maluje, kreslí... Hned jeho první hra "Odchod ze scény" měla velký spěch a byla nominována na cenu Molièra.
"Viktorovu cestu" v roce 2009 sám v Paříži režíroval. Představení mělo veliký úspěch a i ono si získalo nominaci na Molièra.

viktorova-cesta

 

 

Milena Steinmasslová

prošla za svou hereckou kariéru mnoha scénami pražského i mimopražského divadelního světa.
Její doménou jsou role komické a tragikomické. Diváci si ji zamilovali především jako filmovou Zdislavu a televizní maminku Kudrnovou z Ranče u Zelené sedmy.

 

 

František Kreuzmann

je představitelem již čtvrté generace slavného hereckého rodu.
V současné době hraje na několika pražských scénách. Diváci jej mohou znát z několika televizních inscenací a především z dnes již téměř kultovního seriálu Chlapci a chlapi, kde vytvořil postavu nadporučíka Ráže.